Poznaj nas

Oto nasza historia

roslina

Portal Asymetriko powstał 2017 roku jako niezależny serwis internetowy dotyczący lokalnego rynku nieruchomości. Skupiał się wówczas na podejmowaniu tematów oddziałujących, bezpośrednio lub pośrednio, na rozwój regionu pod kątem urbanistyki i ruralistyki.


Film: Czy warto zmieszkać w Słupsku?


amonit

Wieloletnie doświadczenie zespołu w branżach związanych z nieruchomościami zaowocowało rozpoczęciem prac nad stworzeniem rozwiązań dostosowanych do obecnych realiów bardzo mocno cyfryzującego się otoczenia. Tak powstała koncepcja połączenia tradycyjnych ogłoszeń reklamowych, dedykowanych nieruchomościom, z technologiami i urządzeniami mobilnymi.


dino-jajko

W roku 2019, wraz z rozwojem inicjatywy, w ramach marki Asymetriko uruchamiamy sklep internetowy obejmujący swoim działaniem terytorium całego kraju. Wprowadzamy na rynek produkty i usługi, których celem jest poprawa komfortu funkcjonowania podmiotów oferujących nieruchomości do sprzedaży jak i dbanie o wygodę i bezpieczeństwo osób kupujących. Poprzez wykorzystywanie nowych technologii usprawniamy tradycyjne formy reklamy i ogłoszeń. Proponowane produkty mają na celu poprawić estetykę ogłoszeń reklamowych oraz przede wszystkim zwiększyć ich użyteczność i skuteczność.


dino

To nie koniec… Aktualnie prowadzimy prace rozwojowe w kierunku udostępnienia i spopularyzowania nowych form pomocnych usług. O których więcej już niebawem...


logo-geoakademiait

Nasza misja:

Ułatwianie obrotu nieruchomościami obu stronom transakcji.